Запитання та відповіді


Чому у мене з'являється кров під час чищення зубів?
 
Однозначно важко відповісти на Ваше запитання без огляду Вашої порожнини рота. Найчастіше це говорить про не дуже хорошу гігієну і що Ваш парадонт (тканини, що оточують зуб) необхідно лікувати. терміново необхідний огляд парадонтологом. Він оцінить стан слизової порожнини рота, визначить чи є у Вас наліт, зубний камінь, ясенні кишені - що часто призводить до кровоточивості під час чищення зубів. За необхідності лікар призначить потрібне лікування. Лікування захворювання слизової порожнини рота дуже важливо почати вчасно, тому що за хвороб слизової порожнини рота дуже часто в запущених випадках можна втратити зуби. Я рекомендую всім огляд парадонтологом 1 раз на півроку.
 
Як часто треба робити професійну гігієну порожнини рота?
 
Професійну гігієну порожнини рота потрібно робити залежно від стану Вашої порожнини рота, але найчастіше рекомендується робити цю процедуру 1 раз на 6 місяців
 
Як протікає процедура професійного чищення зубів, болісно це чи ні?
 
У повний комплекс входить видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового скеллера, далі з усіх зубів знімається наліт і пігмент, після проводиться полірування зубів спеціальними пастами, за необхідності зуби покриваються фторлаком. Для людей, у яких відсутня підвищена чутливість зубів, ця процедура абсолютно не болюча. За наявності чутливості та значних зубних відкладень пацієнти можуть відчувати дискомфорт під час використання скелера. Використання безконтактних методів зробило цей процес комфортнішим. Але якщо ж процедура супроводжується неприємними відчуттями, то стоматолог нанесе знеболювальний гель.
 
Чи шкідлива процедура зняття зубних каменів для емалі зуба?
 
Знімати зубні відкладення і наліт потрібно тільки професійним способом за допомогою ультразвукового скелера. Апарат не чинить негативного впливу на емаль Ваших зубів. Вкрай не бажано проводити чистку зубів ручними методами за допомогою кюрет, а також самостійно підручними засобами. Так можна не тільки травмувати емаль зубів, зубо-ясенне з'єднання, що в подальшому призведе до запальних процесів.
 
Як часто потрібно відвідувати стоматолога, якщо нічого не турбує?
 
Бути впевненим, що Ваші зуби здорові можна, якщо Ви приходите на профогляд до стоматолога 1 раз на рік, а діти - 1 раз на 6 місяців. У нашій клініці ця послуга надається безкоштовно. Лікар оглядає всю порожнину рота, перевіряє стан зубів, ясен, прикусу, гігієни порожнини рота, а також наявність можливих каріозних уражень. Адже найважливіше не пропустити проблему в початковому періоді та не допустити її ускладнень. Зовсім не вірно чекати поки зуб заболить, а потім йти і його лікувати. Біль можна попередити.
 
Як позбутися зубного нальоту?
 
Зубні відкладення формуються із залишків їжі, з часом вони перетворюються на зубний камінь, який може призвести до карієсу або почорніння емалі зуба. Протистояти появі зубного нальоту можна простими народними засобами вдома:
 
  1. регулярно чистити зуби та користуватися зубною ниткою після їжі
  2. полоскати ротову порожнину водою або спеціальними розчинами
  3. якщо немає інших варіантів - з'їсти яблуко або жувальну гумку 
Наразі, завдяки безконтактним методам чищення та зняття зубного каменю не завдасть вам жодного дискомфорту.

Чи шкідливе відбілювання зубів?

Наразі вважати, що відбілювання зубів шкідливе - пережиток. У нашій клініці застосовують безкислотний гель для відбілювання зубів, який не руйнує емаль. Вважалося, що відбілювання шкодить зубам, тому що в процедурі застосовували речовини, які "з'їдають" емаль, а разом з нею жовтизну і плями. Після такого лікування зуби ставали крихкими і легше піддавалися карієсу.
 
Відбілювання зубів протипоказання: не рекомендується проводити процедуру за наявності карієсу, чутливих ділянок, проблем із яснами.
 
У двох клініках, де я була на консультаціях, мені відмовили в процедурі відбілювання зубів, мотивуючи тим, що колір моїх зубів не дасть змоги домогтися бажаного результату. Що мені робити?"
 
Действительно деякі відтінки природної емалі дуже погано піддаються процедурі відбілювання. Для таких випадків існує метод покриття зубів дуже тонкими пластинами-вінірами, які можна накладати на зуби навіть без їхньої обробки, або з мінімальною обробкою. При цьому можна поміняти не тільки колір, а й виправити форму зубів. Ці вініри виготовлені з високоміцної та естетичної кераміки, яка надалі не змінює ні колір, ні форму навіть протягом значних проміжків часу
 
Хочу спитати, якими методами ви відбілюєте зуби та яка в них вартість?
 
У нашій клініці застосовуються 2 види відбілювання: домашнє відбілювання, із застосуванням індивідуальних кап, вартістю 700 грн., а також офісне відбілювання, безпосередньо в кріслі у стоматолога, вартістю 1400 грн. Приходьте, будемо раді Вам допомогти!
 
Чи можливо відбілити зуби після протезування. І чи можна відбілити всі інші зуби під колір металокерамічних коронок?
 
Так можна і після протезування, але буде дуже непросто домогтися збігу кольору коронок і своїх зубів. Алгоритм дій повинен був бути інший: спочатку відбілювання, а потім протезування, в лабораторії точно підберуть колір коронок під колір Ваших зубів.
 
Чи можна освітлити передній зуб, який потемнів з часом після видалення в ньому нерва?
 
Так, можна. Для цього використовується внутрішньоканальне відбілювання.
 
У мене жовті зуби, мені 15 років. Чи можна проводити відбілювання?
 
Професійне відбілювання до 18 років не проводять. Можна порекомендувати провести професійну гігієну порожнини рота.