Імплантація зубів у Києві


Проф. Пер-Інгвар Бранемарк вважається батьком сучасної імплантології. У 1965 році він першим застосував титанові зубні імпланти завдяки відкриттю того, що титан ідеально інтегрується з кістковою тканиною. Це дає змогу встановити зубний імплант, який на довгі роки стане відмінною основою для керамічних коронок зубів.

ingmark

Це найсучасніший метод відновлення втрачених зубів, що відповідає всім стандартам стоматології 21 століття. Процедура установки імплантату включає установку титанового гвинта, який замінює корінь втраченого зуба.

Процедура установки імплантату включає установку титанового гвинта.

Зубні імпланти можна використовувати як у разі поодиноких проміжків, так і в разі повної відсутності зубів. Однак імплантації зубних імплантів повинна передувати ретельна і професійна стоматологічна діагностика.

Імплантації зубних імплантів повинна передувати ретельна і професійна стоматологічна діагностика.

Імпланти відновлюють жувальну силу на 100%, тоді як традиційні знімні протези лише на 30-50%. Це дає змогу підвищити ефективність роботи травного тракту і, таким чином, провести відповідну профілактику здоров'я.

Важливою перевагою є естетичний аспект і той факт, що міцно закріплений імплант практично не відрізняється за зовнішнім виглядом і функціональністю від природних зубів.

Імплантація зубів у Києві як виглядає на практиці

Перед плановою операцією слід повністю вилікувати карієс і будь-які запалення в порожнині рота. Сама процедура імплантації зуба, оскільки проводиться під місцевою анестезією.

Існує два методи: 

  • однофазний
  • двофазний

Перший метод - це всього одне відвідування, під час якого встановлюється зубний імплант, а потім встановлюється протезна коронка.

При другому методі після імплантації чекають від 3-6 місяців, поки імплант приживеться. На цей час пацієнту ставлять тимчасову коронку. За імплантами слід доглядати так само, як за своїми природними зубами. Бажано чистити їх не рідше двох разів на день, а також користуватися зубною ниткою. Важливо регулярно проходити стоматологічні огляди.

Чому втрата зуба це серйозна проблема

Коли ми втрачаємо зуб, наше тіло змінюється. Це вже не просто проблема ротової порожнини. Коли ми починаємо себе підсвідомо обмежувати в їжі через труднощі пережовування їжі, наш мозок не отримує достатнього "палива".

Дефіцит вітамінів і мінералів в організмі негативно позначається на роботі головного мозку. Люди з хронічним запаленням ясен і хворими зубами більш схильні до розвитку порушень пам'яті, ніж люди зі здоровим ротом.

Дуже важливо заповнити проміжки навіть у разі втрати одного зуба. Що раніше будуть виготовлені протези, то більша користь для нашого організму. Це позбавить також у майбутньому проблем зі скронево-нижньощелепними суглобами, резорбцією кісткової тканини щелепи та багатьох інших проблем.

Що потрібно знати пацієнтові про імплантати?

Коли більшість із нас каже «імплант», ми маємо на увазі штучний зуб. Це помилка. Сам імплант - це просто замінник кореня природного зуба, а те, що знаходиться над яснами, - це порцелянова коронка. Простіше кажучи, під час процедури встановлення імпланта у кістку угвинчується титановий гвинт, на який кріпиться штучний зуб/коронка.

Подробніше кажучи, під час процедури встановлення імпланта у кістку угвинчується титановий гвинт.

Цю процедуру порівнюють із процедурою екстракції. Після процедури імплантолог прописує антибіотик для запобігання зараження. Ясна можуть опухати на 2-3 дні після процедури, але пацієнт не повинен відчувати дискомфорту.

Рекомендується протягом тижня після процедури уникати фізичних навантажень і ретельно дотримуватися гігієни порожнини рота.

Життя із зубними імпланатами

Зубні імпланти не ламаються. Це не означає, що про догляд за порожниною рота можна забути. За ними потрібно доглядати так само, як і за природними зубами: чистити їх ретельно щодня, регулярно користуватися зубною ниткою та проходити в стоматолога призначені гігієнічні процедури.

Ми працюємо в нашій клініці з імплантами з 1992 року. Ми добре пам'ятаємо свого першого пацієнта на імплантацію зуба в Києві. Заповнення проміжків накладеними на них імплантатами і коронками вже давало великі можливості.

За ці 28 років хірургічні методи і можливості протезування істотно змінилися і розвинулися. Сьогодні ми можемо досягати результатів, які були немислимі в 90-ті роки. Можливості негайної імплантації вражають.

Позможливості негайної імплантації вражають.

Часті питання про імплантацію зуба

1. Що таке стоматологічний імплант?

Імплант являє собою титановий гвинт, завдання якого - замінити корінь у тому місці, де було видалено зуб. Завдяки своїм інертним щодо людського тіла властивостям цей метал з'єднується з кістковою тканиною і не вважається чужорідним тілом.

Після завершення процесу остеоінтеграції (зрощення титанового імплантату з кісткою) на нього можна назавжди встановити керамічну коронку, яка ідеально підходить за кольором і формою до природних зубів.

Імплант запобігає атрофії кістки щелепи після видалення зуба. Це найзручніший протез із природним ефектом.

Це найзручніший протез із природним ефектом.

2. Які протипоказання до встановлення зубного іпланта?

У список протипоказань входять: цукровий діабет, порушення згортання крові, важчі форми захворювань крові, кісткової або нервової системи, бруксизм. Проблеми можуть також виникнути через паління і недотримання правил гігієни порожнини рота.

3. Коли можна встановити імплант після видалення зуба?

Сучасні методи дають змогу провести негайну імплантацію відразу після видалення. Іноді вам потрібно почекати кілька тижнів, щоб запалення в місці видалення зуба припинилося. Варто підкреслити, що поки зубний імплант зростається з кісткою, пацієнт не залишається без зубів. Стоматолог ставить тимчасову коронку. У разі імплантації імплантату в місце, де видалення проводили кілька років тому, процедура може потребувати попередньої реконструкції кістки щелепи. Завдяки сучасним методам це можливо.

4. Чи боляче імплантувати зуби?

Імплантація проводиться під місцевою анестезією, і це абсолютно безболісна процедура для пацієнта.

Імплантація проводиться під місцевою анестезією.

5. Чи є особливі вимоги до гігієни після імплантації зубів?

Після операції з імплантації з перших годин слід подбати про бездоганну гігієну порожнини рота. Будь-яка недбалість може призвести до відторгнення імплантату, хоча такі випадки вкрай рідкісні.

6. Який вигляд має дієта після імплантації зуба?

Одразу після процедури слід протягом кількох днів утримуватися від вживання гарячих страв. Протягом майже двох тижнів так звана дієта з м'якої їжі.

7. Скільки імплантів можна встановити одному пацієнту?

Навіть усю зубну дугу можна замінити зубними імплантами. Також на зубні імпланти встановлюють мостовидні протези.

8. Чому імпланти краще ніж реставрація зубів?

За рахунок фіксації в кореневому каналі можна відтворити розподіл сил і процес пережовування їжі майже так само, як і у випадку з природними зубами. Керамічна коронка, яка найбільше нагадує природний зубний ряд, постійно прикріплюється до імплантату. Це незнімний зуб, що забезпечує комфортну посмішку і щоденну гігієну порожнини рота.

9. Чи змінюється щоденна гігієна зі встановленими імплантами?

Після правильного встановлення зубного імпланта та керамічної коронки ми дбаємо про гігієну так само, як і про природні зуби. Що більше уваги приділяється гігієні порожнини рота, то довше надійно служитимуть імплантати.

Чистити зуби потрібно не рідше, ніж двічі на день, користуватися ниткою та дезінфекційною рідиною - цього достатньо, щоб довго насолоджуватися ефектом. Також варто регулярно робити професійне чищення зубів у стоматолога.

10. Як довго служать зубні імпланти?

Це питання напевно є одним з найактуальніших питань у пацієнтів на наших консультаціях. Ми завжди відповідаємо на це питання, виходячи тільки з особистого досвіду і результатів, отриманих нами після реабілітації наших пацієнтів за допомогою імплантів.

Тривалий термін служби самого імпланта.

Термін служби самого імпланта необмежений певним періодом часу, і прирівнюється до терміну служби живого здорового зуба. Сама коронка на імпланті за необхідності може бути замінена через 10 років (так само як і коронки на зубах).

Сама коронка на імпланті за необхідності може бути замінена через 10 років.

Це пов'язано з поступовою зміною рельєфу ясен, що зі свого боку зумовлює не настільки щільне крайове прилягання коронки. Від самих же пацієнтів Ми завжди вимагаємо уважно стежити за гігієною (щоб уникнути запальних процесів ясен) і приходити на контрольний огляд 1 раз на 6-9 місяців для проходження огляду загального стану зубів і проф. чищення зубів.

Це є запорукою тривалого функціонування не тільки імплантів, а й здорових зубів.

Це є запорукою тривалого функціонування не тільки імплантів, а й здорових зубів.

Найважливішими факторами, які будуть запорукою бездоганного функціонування імплантів, є дотримання всіх правил як установки імпланта, так і протезування на ньому. Безумовно зробити це може тільки професіонал.

Набутий нами досвід, а також використання сучасного обладнання та технологій під час встановлення імплантів світових виробників дає змогу не тільки здійснювати всі маніпуляції з передбачуваним позитивним результатом, а й запропонувати тривалий гарантійний період функціонування надійних конструкцій, встановлених нами згодом на імплантати.

Хочете знати, які сьогодні ціни на імплантацію зубів у Києві?

Дзвоніть у нашу клініку або одразу приходьте на прийом до кваліфікованих фахівців. Сьогодні в галузі стоматології стільки нових суперсучасних відкриттів, які з легкістю подарують Вам другу молодість і красу для Ваших зубів.

 

Безкоштовні консультації з будь-якого питання! Телефонуйте:

(044) 455-37-19, (067) 745-38-16.