Імплантологія в Києві


Синус-ліфтинг

Синус-ліфтингом називають операцію з нарощування кісткової тканини на верхній щелепі, в тому разі, якщо її об'єм не достатній для встановлення імплантів. Синус ліфтинг вважається доволі непростою хірургічною операцією, яку може проводити тільки фахівець високого рівня з добре відпрацьованою технікою та навичками в цій галузі.

Міні-імпланти

Міні-імпланти і що називають міні-імплантами? Імпланти меншого розміру, порівняно зі стандартними, називаються міні, вони також виготовлені з титану і призначені для виконання завдань, з якими звичайні імпланти впоратися не можуть. Широке застосування ці імпланти отримали в ортодонтичній стоматології. Де вони використовуються як тимчасові опорні елементи для вирівнювання зубів.

Імплантація зубів

Імплантація зубів у Києві стала широко популярним методом відновлення зубів на сьогоднішній день. Під поняттям імплантація мається на увазі установка дентального імпланта - штучного кореня зуба, який складається з титану і фіксується лікарем-імплантологом в місце видаленого кореня зуба на верхній або нижній щелепі методом імплантації.

Кісткова пластика

Кісткова пластика в стоматології. На сьогоднішній день великою проблемою стоматологічної практики є втрата власної кісткової тканини пацієнтів. Кісткова тканина розсмоктується не тільки в ділянці зубів (на верхній і нижній щелепі), а й у всьому людському організмі. Таке захворювання прийнято називати остеопороз. Воно протікає в різних формах з активними періодами і періодами ремісії.