Протезування зубів у Києві


На сьогодні наша стоматологічна клініка намагається якомога рідше вдаватися до процедури видалення зуба. Використовуємо ми це тільки в тих випадках, коли немає жодної можливості врятувати зруйнований зуб, або якщо період його функціонування після відновлення імовірно невеликий. Після видалення зуба залишається порожній проміжок, який необхідно обов'язково заповнити - відновити. Оскільки в процесі видалення зуба видаляється і його корінь, то у лікарів вже немає можливості встановити на це місце звичайну коронку, оскільки їй нема за що триматися. У таких ситуаціях найбільш кращою і щадною методикою по відношенню до сусідніх зубів є метод протезування на імплантатах

У нашій стоматологічній клініці вже як 10 років використовується дана методика, яка зарекомендувала себе згодом якнадійна і якісна форма протезування зубів. Протезування на імплантатах є безпечним і безболісним методом, який широко вжився в методики протезування сучасної стоматології. Протезування на імпланті дає можливість повноцінно функціонувати штучному зубу, який не відрізняється від рідних як функціонально, так і візуально. Застосування тільки високоякісних імплантів і матеріалів для виготовлення коронок дає можливість лікарям нашої клініки гарантувати тривалий період функціонування даних коронок.

Протезування на імплантатах на сьогоднішній день є найкращим варіантом протезування зубів, тому що в результаті ми отримуємо відновлену ділянку відсутніх зубів, яка візуально та функціонально не відрізняється від первісного вигляду. Основними перевагами протезування на імплантатах є можливість обійтися без знімного протеза під час відновлення останніх жувальних зубів, а також відсутність необхідності обточування сусідніх зубів під коронки (як у варіанті з мостоподібним протезом). Фахівці нашої стоматологічної клініки допоможуть Вам вибрати варіант протезування на імплантатах, вирішивши проблему один раз і назавжди. У зв'язку з цим ми пропонуємо до використання тільки високоякісні імпланти та комплектуючі, перевірені особистим досвідом.

Знімне протезування з використанням імплантатів

Який же метод протезування вибрати при повній відсутності зубів?

Найпопулярнішим і найдоступнішим методом у такій ситуації є виготовлення повного знімного протеза. Але найчастіше пацієнти з таким діагнозом стикаються з проблемою стійкості цих протезів. При великій атрофії альвеолярного відростка верхньої або нижньої щелепи протези, так як їм абсолютно нема за що кріпиться, зісковзують спадають і бовтаються в роті.

Це надає безліч проблем як під час жування, так і при звичайному носінні їх. На допомогу в цих випадках приходить замкова фіксація знімних протезів на імплантатах. Встановлені імпланти слугують допоміжними елементами фіксації для знімного протеза, що зі свого боку забезпечує його нерухомість як у вільному стані, так і в процесі пережовування їжі. Спеціальні системи Locator дають змогу здійснити дуже міцне і надійне зчеплення між імплантом і протезом, для забезпечення жорсткості фіксації.

При використанні імплантів та повного знімного протеза на верхній щелепі основною перевагою є можливість зменшення кордонів (тіла) знімного протеза, що дає змогу максимально точно відобразити форму зубного ряду. Нема необхідності використовувати протез, що повністю закриває своїм тілом піднебіння, що призводить до порушення артикуляції, появі відчуття зайвого в роті. Знімний протез на імплантатах фіксується завдяки опорним точкам (локаторам-імплантам, їх може бути два або чотири). Усе залежить від початкових умов рельєфу ясен. Чим він більш виражений, тим краща фіксація знімного протеза.

Будьте уважними."Для проведення процедур, пов'язаних з імплантацією та протезуванням на імплантатах, потрібні глибокі пізнання та досвід у даній спеціальності. Проводити їх можуть тільки висококваліфіковані фахівці. Також важливий певний догляд як після встановлення імплантів, так і в процесі експлуатації.

Першочерговим етапом під час протезування на імплантатах є встановлення самих імплантів. Кому невідомо, імплантом називається штучний титановий корінь зуба, який встановлюють у кістку, у місця, де раніше розташовувалися корені зубів. Після проходження етапу імплантації імпланта (це, як правило, становить 4-6 місяців), лікарі розпочинають виготовлення зубних протезів (як знімної, так і незнімної конструкції). Тому протезування на імплантатах не є швидким варіантом протезування - але це його єдиний мінус.

Наші переваги протезування на імплантатах

У нашій стоматологічній клініці виконуються всілякі види відновлення зубів. Але за відсутності зуба все частіше користуються популярністю реабілітація пацієнтів за допомогою протезування на імплантатах. Цей вид протезування з часом зарекомендував себе як найестетичніший, найнадійніший і фізіологічний варіант протезування. Звернувшись до нас із проблемами цього характеру, Ви можете розраховувати на повний професіоналізм, індивідуальний підхід, тільки якісні матеріали та обладнання, гарантію на всі види протезування та цілком прийнятні ціни.

Довідатися вартість даної послуги в нашій клініці також можна в розділі ціни.

Безкоштовні консультації з будь-якого питання! Телефонуйте: 

(044)455-37-19, (067)745-38-16.

.