Міні імпланти в Києві


Імпланти меншого розміру, порівняно зі стандартними, називаються міні-имплантами, вони також виготовлені з титану і призначені для виконання завдань, з якими звичайні імпланти впоратися не можуть. Широке застосування ці імпланти отримали в ортодонтичній стоматології. Де їх використовують як тимчасові опорні елементи для вирівнювання зубів. Встановлення міні-імплантів, як правило, є малоінвазивним методом. Який проводиться під місцевою анестезією без відшаровування слизово-окісного клаптя і без проведення будь-яких розрізів слизової. Зазвичай час встановлення одного міні-імпланта займає до 20 хвилин. Також у деяких випадках ці імпланти використовують як додатковий метод фіксації знімного протеза. У таких випадках протез кріпиться за головки встановлених імплантів і фіксується за допомогою спеціальних матриць у протезі.

Які відмінності мають міні-імпланти від класичних зубних імплантів?

Міні-імпланти мають набагато меншу форму ніж класичні імпланти. Вони набагато вужчі та коротші. Особливо встановити такі імпланти можна набагато простіше ніж звичайні. Встановлення міні-імплантів проводиться прямо через ясна, що тягне за собою максимальну автоматичність операції та швидкий процес загоєння. Дуже часто їх використовують як тимчасовий варіант протезування, для створення ортопедичної конструкції в період приживлення стандартного імпланта. Оскільки навантаження на такі імпланти можна давати максимум через тиждень після встановлення.

Установлення міні-імплантів є дороговартісною послугою у співвідношенні з класичними імплантами?

Вартість встановлення міні-імплантів порівняно з традиційними нижча. Це пов'язано з дешевшою вартістю всіх комплектуючих і самих міні-імплантів, а також більш швидким періодом лікування і більш простою процедурою встановлення.

Чи болюче саме встановлення міні-імпланта?

При правильному використанні анестезії хорошої якості пацієнт може відчувати тільки певне відчуття тиску і фізичної напруги в ділянці установки. Больових відчуттів зазвичай він не відчуває. Після проведення самої процедури дискомфортне відчуття можливе в цій області протягом доби.

 

У яких ситуаціях використовують міні-імпланти?"
Чи можуть міні-імпланти повністю замінити класичні імпланти?"

Основний спектр застосування міні-імплантів в ортодонтичній стоматології, для тимчасового протезування, в умовах дуже стоншеної кісткової тканини, там, де класичний імплант установити неможливо, у передніх відділах верхньої та нижньої щелепи в разі великої атрофії кісткової тканини, а також для поліпшення фіксації знімних протезів. Звичайно міні-імпланти не можу повноцінно замінювати класичний імплант, так як вони не здатні витримувати великих навантажень в бічних відділах щелеп, але зі своїми функціями для виконання яких міні-імпланти розроблені вони повноцінно справляються.

Догляд за міні-імплантами

Як правило догляд за міні-імплантами не відрізняється від догляду за звичайними імплантами. Що включає в себе щоденне чищення зубів, використання зубної нитки або зубного йоржика для міжзубних проміжків. Відсутність шкідливих звичок. І обстеження у стоматолога 1 раз на 6-9 місяців для проходження проф. огляду та професійного чищення зубів зі зняттям зубного каменю.

Які переваги отримує пацієнт при використанні міні-імплантів? 

  • При виборі міні-імплантів лікар-стоматолог може обійтися без операцій, пов'язаних з кістковою пластикою, в ділянках з недостатнім об'ємом кістки. Розмір міні-імплантів починається від 2 мм, у зв'язку з цим вони поміщаються навіть у найвужчу ділянку кістки.
  • Незпосереднє навантаження. Встановити тимчасову коронку на міні-імплант або встановити протез можна безпосередньо після операції, немає необхідності чекати 3-6 місяців. Оскільки міні-імпланти мають агресивне різьблення і кріплячись в кісткову тканину мають первинну стабільність, здатну відразу витримувати навантаження.
  • Швидкість проведення операції: час проведення з установки 1 імпланта до 30 хвилин
  • Атравматичність. Відсутність необхідності проводити розріз ясен. Відповідно більш швидкий період загоєння
  • Швидке відновлення. Набряк і больові відчуття після встановлення міні-імпланта фактично непомітні для пацієнтів.
  • Найбільш доступна вартість порівняно з класичними імплантами.