Гігієна та профілактика


Чистка зубів у Києві недорого

На додаток до щоденної домашньої гігієни порожнини рота, час від часу ми повинні відвідувати лікаря. На зубах накопичуються відкладення, зубний наліт і зубний камінь. Незважаючи на щоденні зусилля, ми не в змозі самостійно забезпечити ретельну гігієну порожнини рота.

Як часто потрібно чистити зуби в стоматологічній клініці?

Професійне чищення зубів, як правило, повинно проводитися кожні шість місяців, а у випадку людей, які носять брекети, - кожні три-чотири місяці, а у випадку людей з проблемами ясен - навіть кожні два місяці.

З чого складається професійне чищення зубів у стоматологічній клініці?

Професійне чищення зубів проводиться в кабінеті сертифікованим стоматологом-гігієністом.

Професійне чищення зубів проводиться в кабінеті.

Пакет гігієнічних процедур, що застосовуються в нашому стоматологічному кабінеті, включає:

 • зняття зубних відкладень
 • піскоструминну обробку
 • полірування та фторування
 • навчання гігієни порожнини рота
 • Що таке скалінг зубів?

Скалювання (або, частіше, скальпінг) - це процедура видалення зубного каменю за допомогою апарату, що генерує ультразвук.

Скалер генерує коливання з частотою десятки тисяч разів на секунду, і, прикладаючи вібруючий наконечник до поверхні зуба, руйнує зубний камінь, щоб його можна було легко видалити шляхом промивання водою.

Ця процедура практично безболісна, але іноді можуть спричиняти дискомфорт і кровоточивість ясен. На щастя, слизова оболонка дуже швидко відновлюється, і слідів кровотечі не залишається.

Що таке піскоструминне чищення зубів?

Піскоструминна обробка - процедура для видалення нальоту. Піскоструминний апарат розподіляє воду, яка під тиском змішується зі спеціалізованим стоматологічним піском, викликаючи видалення зубного нальоту, що скупчився.

Переваги піскоструминної обробки наступні:

 • усунення знебарвлення
 • видалення відкладень
 • усунення бактеріального нальоту
 • тривале відчуття чистоти та свіжості
 • очищення проміжків між зубами
 • значно біліша посмішка

Полірування зубів

Полірування проводиться за допомогою спеціальних високошвидкісних щіток, що приводяться в рух, або абразивних смужок і спеціальної полірувальної пасти, розмір зерна якої підбирається індивідуально для кожного пацієнта.

Для чого потрібне фторування?

Фторування проводиться для захисту поверхні зуба й одночасно всієї його структури за допомогою спеціального лаку, що містить хлоргексидин і сполуки фтору. Це робиться для запобігання карієсу та підвищення стійкості зубів до впливу кислот.

Додатковою перевагою фториду є те, що він часто пригнічує ріст бактерій у порожнині рота. Застосовуючи фторовмісний лак, можна зробити зуби більш стійкими до післяопераційної чутливості.

При цьому процедура важлива.

Ця процедура дуже важлива для дітей до 14 років, коли їхні зуби ще перебувають у фазі росту.

Така процедура дуже важлива для дітей до 14 років, коли їхні зуби ще перебувають у фазі росту.

А що наприкінці процедури чищення зубів?

Дуже важливою частиною чищення зубів у кабінеті стоматолога є навчання гігієні порожнини рота - у нашій стоматологічній клініці в Києві висококваліфікований фахівець-гігієніст ретельно проінструктує вас про те, як правильно дбати про гігієну порожнини рота.

Рекомендації після процедури чищення зубів

Після закінчення процедури необхідно пам'ятати про так звану білу дієту, яка допомагає зберегти ідеальний результат. Протягом 48 годин після піскоструминної обробки не можна пити темні напої, як-от кава, чай, кока-кола або сильно забарвлені соки - наприклад, смородиновий сік.

Слід також мати на увазі, що після процедури чищення зубів (зняття зубного каменю) зуби інколи впродовж кількох днів мають підвищену чутливість до температури, а ясна можуть бути подразненими, що спричиняє хворобливість.

Слід також мати на увазі, що після процедури чищення зубів (зняття зубного каменю) зуби іноді протягом кількох днів мають підвищену чутливість до температури.

Якщо зубний біль не минає або посилюється, слід відвідати стоматолога, щоб оцінити, чи все йде добре - краще перестрахуватися.