Протезування зубів у Києві


Вініри та люмініри

Вінірами називають керамічні накладки на передні частини зубів, переважно передніх, товщиною 0,5-1,2 мм, які встановлюють на передню поверхню зубів. Керамічні вініри здатні виправити такі дефекти, як: проміжки між зубами, зміна кольору зубів, всілякі ушкодження на емалі зуба, такі як тріщини, клиновидний дефект, також є можливість подовжити зуби та вирівняти криві. 

Знімне протезування

Знімне протезування зубів - це спосіб кріплення конструкції, який дає змогу пацієнту самостійно витягувати та встановлювати протез за необхідності. Раніше знімні протези були громіздкими, незручними, такими, що викликають роздратування і навіть досаду. Сучасне знімне протезування змінилося і пішло далеко вперед. Використовуються нові матеріали і нові технології. Протези стали легшими, зручнішими і комфортнішими. Коли застосовуються знімні зубні протези?

Протезування на імплантатах

На сьогодні наша стоматологічна клініка намагається якомога рідше вдаватися до процедури видалення зуба. Використовуємо ми це тільки в тих випадках, коли немає жодної можливості врятувати зруйнований зуб, або якщо період його функціонування після відновлення імовірно невеликий. Після видалення зуба залишається порожній проміжок, який необхідно обов'язково заповнити - відновити. 

Металокераміка

Стоматологія "Доктор Мельник" у Києві пропонує встановлення металокерамічних коронок з використанням сучасного обладнання та якісних матеріалів. У нас працюють досвідчені лікарі, які допоможуть повернути вашій посмішці здоровий вигляд! ЩО ТАКЕ МЕТАЛОКЕРАМІКА? Металокерамічні коронки складаються з декількох шарів. Основа коронки являє собою каркас із металу. 

Безметалева кераміка

КОРОНКИ НА ОСНОВІ ОКСИДУ ЦИРКОНІЮ Безметалева кераміка є найестетичнішим і найсучаснішим видом протезування зубів. Безметалеві коронки виготовляють із керамічної маси найвищої міцності, оскільки метал у них відсутній. Найголовнішою перевагою таких коронок на основі оксиду цирконію є найвищий естетичний результат протезування. Каркас для безметалевої кераміки, який замінює метал, називається оксид цирконію.