Зубні прикраси


Як можна прикрасити зуби?

Запорука успіху жінки – це сліпуча, сяюча посмішка. Але по-справжньому сяючою її роблять зубні прикраси, установка яких є дуже затребуваною процедурою, що затьмарила навіть пірсинг. Тепер діаманти і стрази виблискують не тільки на одязі і в ювелірних виробах, а й у роті красунь!

skais

Скайси

Мода на зубні прикраси – це аж ніяк не нововведення, а радше «добре забуте старе». Розкопки археологів підтверджують, що в багатих городян стародавнього світу було заведено вставляти у свої зуби благородні, дорогоцінні камені: рубіни, смарагди й сапфіри.

Сьогодні в стоматології в основному використовують сапфіри та діаманти. Такі камінчики називаються скайсами. З їхньою допомогою можна не тільки прикрасити свої зуби, для створення неповторного образу, а й приховати деякі незначні дефекти: нерівності, пломби, пігментні плями.

Брілліанти найкраще ставити на коронки, щоб не свердлити здоровий зуб. Їх впаюють у порцелянову масу за особливою технологією.

Готовий зуб має дуже акуратний та естетичний вигляд.

Готовий зуб виглядає дуже акуратно й естетично.

Але можна скористатися і кришталевими скайсами, які неможливо відрізнити від дорогоцінних каменів.

Але можна скористатися і кришталевими скайсами.

skais1

Стрази

Також для прикраси зубів у Києві використовують стрази, їх обробляють у заводських умовах під комп'ютерним контролем. Вони не тьмяніють і не втрачають блиску. Зуб перед наклеюванням скайса ретельно полірують, поки він не стане ідеально гладким.

Стрази фіксують за допомогою спеціального лаку, який твердне під впливом іонної лампи. Крізь них добре заломлюється світло і камені на зубах виразно виблискують усіма своїми гранями.

Стрази фіксуються за допомогою спеціального лаку.

Стрази не викликають неприємних відчуттів у роті, тому що абсолютно плоскі. Навколо них не скупчуються залишки їжі, вони не дряпають язик і не заважають говорити. Сама процедура безболісна і нешкідлива.

А видалити камінь можна особливим розчином або інструментом, але зробити це може тільки фахівець. Емаль на місці, де був приклеєний камінь, залишиться неушкодженою.

Твінкли

Твінкл, на відміну від скайса - це фігурка, зроблена із золота з каменем і без нього. Таку прикрасу приклеюють тільки на натуральний зуб – вона не пошкодить емаль. Можна спокійно, але акуратно чистити зуби. Стерти її зубною щіткою неможливо.

Щоб зняти твінкл, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога, він очистить його від композитного клею - просто відполірувавши. Потрібно запам'ятати, що головна умова будь-якого декорування - здорові та чисті зуби.

Тому необхідно видалити зубні камені, наліт і відполірувати їх до блиску.

Тому необхідно видалити зубні камені, наліт і відполірувати їх до блиску.

Скільки тримаються прикраси?

Це залежить від того, як добре ви доглядаєте за порожниною рота.

Якщо ви регулярно чистите зуби, після їжі полощете рот, використовуєте зубну нитку, то під камінчиками не буде накопичуватися наліт.

І тоді вони можуть протриматися до кінця життя.

І тоді вони можуть протриматися 2-3 роки.

.

 

важливо   У жодному разі не можна гризти насіння, горіхи, сухарі та інші тверді предмети.

.

 

Протипоказання

  • Гіпоплазія емалі
  • Неправильний прикус
  • Ускладнений карієс
  • Діти до 16 років

Зубні прикраси Київ не шкодять ні зубу, ні емалі та виконують не лише естетичну роль, а й приховують багато дефектів.

.

А це підвищує мотивацію людини до правильного догляду за зубами і, звісно, самооцінку.

Безкоштовні консультації з будь-якого питання! Телефонуйте: 

(044)455-37-19, (067)745-38-16.