Вініри та люмініри в Києві недорого


Вінірами називають керамічні накладки на передні частини зубів, переважно передніх, товщиною 0,5-1,2 мм, які встановлюють на передню поверхню зубів. Керамічні вініри в Києві здатні виправити такі дефекти, як: проміжки між зубами, зміна кольору зубів, різноманітні ушкодження на емалі зуба, такі як тріщини, клиноподібний дефект, також є можливість подовжити зуби та вирівняти криві.

Якщо, звісно, справа стосується значних порушень і викривлень зубного ряду, у такому разі спочатку необхідно виправити положення зубів за допомогою брекет-системи або альтернативних ортодонтичних апаратів, а вже після цього, за необхідності, змінювати форму та красу зубів за допомогою керамічних вінірів.

Ціни на вініри в Київ

Ціни на лікування зубів: Вартість (грн.)
Виготовлення вінірів від 5000-00

Етапи виготовлення та встановлення вінірів

1. Препарування зуба під вінір

Для того щоб вінір був дуже міцний, він має певну товщину. для цього знімають необхідний шар емалі, що відповідає розміру майбутнього вініра. Найтонший вінір приблизно становить 0,5-0,7 мм, що дає змогу не сточувати надто багато шару емалі, і гарантує хорошу міцність та стійкість вініру.

2. Зняття відбитків.

Після зняття шару емалі, що відповідає об'єму майбутнього вініра, лікар береться до отримання відбитка із зубів пацієнта. Відбитки отримують спеціальними відбитковими матеріалами, найчастіше це гелеподібна маса. Вона наноситься на спеціальну ложку і поміщається в порожнину рота на кілька хвилин для її повного затвердіння.

Після затвердіння: відбиткова маса разом із ложкою знімаються з зубів. У результаті отримані зліпки доставляються в зуботехнічну лабораторію, де зубні техніки в лабораторії за отриманими відбитками виготовляють гіпсову модель. Гіпсова модель - є точною копією зубів пацієнта.

Гіпсова модель є точною копією зубів пацієнта.

Зубний технік моделює вінір так, щоб він точно передав форму бажаного зуба.

3. Вибір кольору керамічного вініра.

Лікар-стоматолог обирає колір керамічного вініра ідентично з відтінком сусідніх зубів пацієнта. Для цього здебільшого застосовується набір невеликих керамічних пластинок у формі зуба, кожна пластинка відповідає своєму кольору. Набір називається — таблиця забарвлень або забарвлення VITA. З цього набору лікар і зубний технік відбирає варіанти забарвлень і прикладає до місця, де стоятиме майбутній вінір.

Таким чином визначають найбільш підходящий колір. Займатися цим краще в денний час, для більш точної передачі кольору зуба.

4. виготовлення тимчасового вініра

Як правило, на виготовлення вініра в зуботехнічній лабораторії йде близько 2-х тижнів. У цей період часу лікар-стоматолог виготовляє тимчасовий вінір, він фіксує його в стоматологічному кабінеті під час першого візиту пацієнта. оскільки із зуба видалено невелику кількість емалі, його передня поверхня може відчуватися шорсткою на дотик язика. У цей час пацієнт може відчути, що на зубі з'явився виступ.

Також у зв'язку з видаленням шару емалі зуб стає більш чутливим. саме для цього рекомендовано встановлювати тимчасовий вінір на оброблений зуб.

5. Встановлення керамічного вініра

Перед тим, як встановити керамічний вінір на зуб, лікар оцінює щільність прилягання до зуба, перевіряє колір і форму вініра. Для цього лікар прикладає вінір до зуба, перевіряє, чи немає якихось недоліків, і знімає вінір, далі підганяє його, після чого знову прикладає до зуба – і так до повного щільного прилягання. Важливо перевіряється прикус – наскільки вірно вінір розташований відносно інших зубів у роті.

Після повної підгонки вініра в роті, лікар оглядає вінір, оцінюючи його форму і колір, що відповідає сусіднім зубам. Далі йде етап цементування вініра. Для цього потрібно дезінфікувати вінір і зуб. Потім протруюється емаль зуба гелями. Це робить поверхню шорсткою, що в результаті збільшує міцність прикріплення вініра до зуба.

Після протравлювання емалі зуба на вінір і на зуб наноситься спеціальний клей. Далі вінір клеять на зуб. Після приклеювання вініра на зуб інструментом лікар видаляє залишки клею, що видавився з-під нього. У результаті керамічний вінір зафіксовано до зуба.

Вініри в Києві – є чудовим методом відновлення зубів, він не темніє, не змінюється в кольорі, а також зовсім не відрізняється від своїх зубів. Але це не означає, що вінірами можна розгризати горіхи. Їх потрібно берегти і забути шкідливі звички гризти зубами насіння тощо. За вінірами необхідно стежити так само, як і за зубами, дотримуватися гігієни порожнини рота і раз на 6-12 місяців відвідувати лікаря для профілактичного огляду.

Переваги керамічних вінірів:

Недорогі порцелянові вініри дають зубам натуральний вигляд. Ви, швидше за все, здивуєтеся, почувши, що зуби хоча й складаються з емалі, але це покриття являє собою тільки зовнішній міцний шар. Головний ефект цього зовнішнього шару - прозорість.

Головний ефект цього зовнішнього шару - прозорість.

Виходить, що світло, яке потрапило на поверхню емалі, відбиваючись, частково проникає вглиб емалі. Далі світло відбивається від непрозорого шару зубних тканин, які знаходяться під емаллю. Тому прозорість емалі й надає зубам їхнього особливого зовнішнього вигляду.

Основна перевага вінірів, як порівняти з іншими матеріалами, і полягає в прозорості кераміки. Перебуваючи на поверхні зуба, вініри повністю імітують властивості натуральної емалі зуба.

Світло, проникаючи в поверхню вініра на певну глибину, відбивається від дентину зуба, до якого прикріплений вінір. Прозорість керамічного вініра дає видимість глибини — і такий зуб зовні нічим не відрізняється від сусідніх. На вінірах не утворюються плями. Особливо добре в цьому відношенні людям, які полюбляють міцний чай, каву, вино та цигарки.

Саме добре в цьому відношенні людям, які люблять міцний чай, каву, вино та цигарки.

Переваги керамічних вінірів, а також можливість з їхньою допомогою поліпшити положення зубів робить їхнє застосування майже ідеальним для багатьох ситуацій:

Застосування вінірів для корекції положення зубів

Реставрація нижніх передніх зубів за допомогою вінірів - як альтернатива коронкам

Виражені порушення кольору зубів, що не піддаються методикам відбілювання:

  • тетрациклінові зуби 
  • застосування вінірів при флюорозі зубів (надмірна кількість фтору в організмі)
  • змінений колір поодиноких зубів (у даній ситуації керамічні вініри особливо показані)
  • зміни кольору депульпованих (стан після лікування кореневих каналів – після «видалення нерва») зубів. 

Використання методики відновлення за допомогою керамічних вінірів у цих випадках є логічним, якщо методики відбілювання неефективні.

Відновлення невеликих сколів передніх зубів.

Дефекти поверхні зубів. Великі ерозії передньої поверхні передніх зубів

Дані дефекти лікуються ортодонтичними методами, але якщо пацієнти відмовляються від ортодонтичного лікування, то поліпшити естетику посмішки можна за допомогою керамічних вінірів. 

За допомогою керамічних вінірів можна виправити майже всі зміни форм зубів. 

Протипоказання до виготовлення керамічних вінірів

Основними протипоказаннями до виготовлення вінірів є:

  • Виражений бруксизм. Бруксизм - це шкідлива звичка сильно стискати зуби або скреготати ними. При бруксизмі виготовлення вінірів протипоказано. Бо під час стискання або скреготіння утворюються великі сили, в результаті чого можна зламати вінір або розколоти його.
  • Перелік шкідливих звичок - наприклад розкушувати передніми зубами насіння, гризти ручку, ін. предмети і т.д. Це може спричинити надмірне навантаження на вініри.
  • Значно зруйновані або зуби з великими пломбами. Якщо більша частина зубної тканини зруйнована внаслідок карієсу зуба або відколу зуба, або стоїть велика пломба, у таких ситуаціях не бажано встановлювати керамічні вініри. Так як ці зуби вже втратили велику кількість тканин, а вініри не підвищують міцність зуба.
  • Прямий прикус.
  • Висока активність карієсу.
  • Тимчасові зуби та зуби після інтенсивного фторування.
  • Недостатня індивідуальна гігієна рота.

Особливості люмінірів

Щоб оцінити переваги люмінірів, необхідно зрозуміти, чим вони відрізняються від вінірів. Нерідко можна почути, що люмініри відрізняються від вінірів лише меншою товщиною. Однак є ще кілька особливостей, які роблять ці вироби відмінними один від одного.

Вініри (Київ) досягають за своєю товщиною 2 міліметрів, що робить необхідною процедуру обточування зубів під анестезією перед їхнім встановленням, а люмініри нерідко дають змогу уникнути цієї неприємної та незворотної процедури.

Після обточування зубної емалі, зуби мають непрезентабельний вигляд, стають дуже чутливими та болючими. З цієї причини під час індивідуального виготовлення вінірів, пацієнт потребує встановлення тимчасової конструкції. Процедура встановлення вінірів є незворотною.

Можливість їх зняти є, але зубну емаль обточених зубів уже не повернути.

Люмініри в Києві недорого

Люмініри відносяться до більш нових розробок сучасної стоматології, вони в кілька разів тонше вінірів. При цьому дані накладки досить міцні і найчастіше дозволяють виключити процедуру обточування зубів. Однак оборотність процедури в цьому випадку умовна - люмініри дуже щільно прилягають до зубів, і зняти їх можливо тільки за допомогою полірувального бору, а ця процедура не дає змоги з точністю вловити межі між накладкою та натуральною емаллю зуба, не пошкодивши останню.

Нельзя не відзначити той факт, що все ж вініри в Києві є найміцнішими накладками, до того ж їх створюють із порцеляни того відтінку, який визначає для пацієнта стоматолог. Це дає можливість досягти найбільш вираженого естетичного ефекту.

З цих причин у деяких випадках установлення вінірів є найоптимальнішим рішенням для створення красивої, здорової посмішки. Але пацієнту перед проходженням процедури слід ретельно зважити всі «за» і «проти».

Протипоказань встановлення люмінірів не багато, але вони є - не рекомендується встановлювати накладки на сильно ослаблені зуби або зуби з витонченою емаллю, а також за наявності значних змін прикусу.