Хірургічна стоматологія в Києві


Зубозберігаючі операції

Зубозберігаючі операції є одним із важливих і сучасних напрямів хірургічної стоматології. До зубозберігаючих операцій належать такі види хірургічних маніпуляцій, як видалення всіляких новоутворень у кісткових або м'яких тканинах ротової порожнини, ампутації коренів зубів, коронко-радикулярні сепарації, а також різні методики лікування захворювань пародонту.

Видалення зубів мудрості

Зуби мудрості зазвичай прорізаються у віці від 13 до 30 років, іноді пізніше. Зуби мудрості, що не до кінця прорізалися, називаються «напівретинованими». Останнім часом лікарі вважають, що 8-й зуб або зуб мудрості, як більшість людей його називають, є абсолютно даремним внаслідок того, що ми змінили свій раціон харчування, відмовилися від твердої та грубої їжі.

Видалення зубів

Сучасна стоматологія націлена на збереження зубів, тому видалення зуба призначають тільки після численних спроб цього уникнути. І якщо таке трапилося, боятися не варто. По-перше, завдяки сучасним знеболювальним препаратам видалення зубів проходить безболісно, а по-друге, видалення зуба, який не підлягає лікуванню, позбавить вас від хворобливих відчуттів, ускладнень і проблем у майбутньому.