Парадонтологія в Києві


Напрямок "пародонтології" являє собою вивчення і лікування навколозубних тканин та їх патологій, зокрема пародонтиту - захворювання навколозубних тканин, що супроводжується запаленням і кровоточивістю ясен, рухливістю зубів та їхнім можливим випадінням.

При своєчасній діагностиці даного захворювання ми можемо забезпечити максимально ефективне лікування за допомогою методик.

При своєчасній діагностиці цього захворювання ми можемо забезпечити максимально ефективне лікування за допомогою високотехнологічних методик.

Пародонтит можна діагностувати за такими симптомами:

  • відчуття свербежу в яснах;
  • розхитування зубів;
  • кровоточивість ясен;
  • дискомфорт при процесі жування

Кюретаж - стоматологічна процедура, спрямована на лікування пародонтиту, проводиться шляхом механічного очищення ясенних кишень. У цієї процедури два основних методи проведення - — відкритий і закритий.

Не залежно від тяжкості пародонтиту і виду проведення операції, процедура починається з ретельної антисептичної обробки порожнини рота, після чого використовується спеціальний знеболювальний гель. Цей гель ефективно зменшує чутливість ясен, щоб пацієнт не відчував болю від введення анестезії через голку. Далі відбувається видалення зубних відкладень над яснами та під ними.

Закритий кюретаж проводять у разі пародонтиту легкого та середнього ступеня тяжкості, коли він ще не встиг поширитися настільки глибоко, що з'являється потреба в надрізі ясен. За закритого кюретажу необхідності в надрізі немає, а тому всі зубні відкладення можливо видалити під час використання таких інструментів, як скейлер і кюретаж.

Проведення відкритого кюретажу.

Проведення відкритого кюретажу передбачає наявність важкої форми пародонтиту. Його відмінність від закритої форми полягає в тому, що в яснах робиться надріз, таким чином ясна відшаровуються від зуба. Завдяки цьому стоматолог може максимально ретельно видалити всі тканини, уражені інфекцією.

Таким чином, процедура кюретажу:

  • ефективно очищає навколозубну зону;
  • усуває утворену пародонтальну кишеню;
  • усуває кровоточивість ясен

Після такої процедури є певний реабілітаційний період. У його перші дні раціон пацієнта повинен складатися тільки з напіврідкої їжі, щоб не викликати жуванням зайвого напруження.

Після закінчення цього періоду необхідний повторний прийом у стоматолога, який після огляду зможе зробити висновок, наскільки вдало проведено процедуру, і визначить стан Ваших зубів.

Щоб уникнути повторного виникнення захворювання необхідно правильно доглядати за зубами, регулярно відвідувати стоматолога та проходити професійну чистку зубів.