Видалення зубів


Сучасна стоматологія націлена на збереження зубів, тому видалення зуба призначають тільки після численних спроб цього уникнути. І якщо таке трапилося, боятися не варто. По-перше, завдяки сучасним знеболювальним препаратам видалення зубів проходить безболісно, а по-друге, видалення зуба, який не підлягає лікуванню, позбавить вас від хворобливих відчуттів, ускладнень і проблем у майбутньому.

Видалення зубів застосовується лікарями Нашої клініки тільки в крайньому випадку, коли лікування за допомогою інших методів неможливе.

Перед тим, як видалити зуб, лікар оцінює необхідність хірургічного втручання, адже завжди краще зберегти зуб, ніж встановити штучний.

Перед тим, як видалити зуб, лікар оцінює необхідність хірургічного втручання, адже завжди краще зберегти зуб, ніж встановити штучний.

Висока кваліфікація наших фахівців і застосування гіпоалергенних знеболювальних препаратів гарантують вам мінімум неприємних відчуттів і відсутність ускладнень після процедури.</nbsp;

Чому видалення зуба краще довірити нам? 

  • У клініці використовується сучасний інструментарій для підготовки даної процедури, тому що лікар повинен виключити можливість помилки.
  • Маючи результати алергопроби, хірург точно знає, який вид анестезії безпечно використовувати у вашому випадку.
  • Також лікар робить знімок, за яким дізнається точне положення зуба, що спрощує видалення кореня зуба і запобігає можливим ускладненням.

Також ми пропонуємо вам максимально доступні ціни на видалення зубів.

Видалення зуба

Рекомендації щодо догляду після видалення зубів 

Щоб загоєння на місці видалення пройшло вдало, треба дотримуватися кількох простих правил.

Після видалення зуба:

  • Потримати тампон 15-20 хвилин;
  • Протягом 2–3 годин після процедури утримайтеся від прийому їжі;
  • .
  • Не торкайтеся до лунки язиком або сторонніми предметами.
  • Не вживайте гаряче, жуйте на стороні, протилежній місцю, де був видалений зуб.
  • Чистити зуби можна тільки наступного дня після операції.
  • Полоскання без призначення лікаря застосовувати не варто.
  • Виключити фізичні навантаження;
  • Не приймати гарячу ванну, відвідувати лазню, сауну;
  • Не гріти місце видаленого зуба;
  • Не полоскати порожнину рота в день видалення.

Будь ласка, пам'ятайте: дотримання всіх рекомендацій і призначень лікаря допоможе уникнути ускладнень.

Відомо, що видалення хоча б одного зуба тягне за собою перерозподіл жувального навантаження на сусідні зуби. Це може стати причиною зміщення зубів у бік відсутнього зуба. Ось чому необхідно порадитися з лікарем про відновлення дефекту після видалення зубів одним із методів протезування.</nbsp;

Для кожної другої людини на планеті найнеулюбленішим лікарським кабінетом є саме кабінет стоматолога. А якщо на пацієнта очікує видалення зуба, то тут, часом, може дійти і до істерики. Але поспішаємо заспокоїти і порадувати наших нинішніх і майбутніх пацієнтів, що сучасні матеріали і професіоналізм хірурга, який працює в нашій клініці, навіть таку маніпуляцію, як видалення зуба, роблять максимально безболісною. Головне, не затягувати з візитом до стоматолога, і тоді, в 90% зі ста, видалення зуба може і не знадобитися.</nbsp;

Видалення зуба може і не знадобитися.

Якщо ж Вам необхідне термінове видалення зуба, телефонуйте і приїжджайте до нас. З професіоналізмом підійшовши до своєї роботи, ми швидко і безболісно позбавимо Вас від джерела болю і страждань, хворого зуба, провівши його видалення на найвищому рівні.

Видалення зубів під час вагітності

Що робити, якщо виникла необхідність видалити зуб під час вагітності? Що робити, якщо виникла необхідність видалити зуб під час вагітності? Під час вагітності існують певні протипоказання щодо лікування та видалення зубів, але протипоказання - не абсолютні. І якщо не відвідати стоматолога, то проблема не вирішиться сама собою, а собі і своїй майбутній дитині нашкодити можна. Лікар же проведе повне обстеження, дасть усі необхідні рекомендації щодо догляду за порожниною рота вдома і призначить лікування або направить Вас на видалення зуба. Не забудьте тільки повідомити лікаря про те, що Ви чекаєте дитину!

Хірургічні маніпуляції - це завжди певний стрес для організму. Зараз є анестетики, розроблені спеціально для вагітних жінок. Вони не проникають через плацентарний бар'єр і не становлять жодної шкоди ні для Вас, ні для Вашого малюка. Зазвичай видалення зубів під час вагітності проводять або в разі гострої необхідності (болю), або в плановому порядку, але переважно в другому триместрі вагітності.

Тому, якщо необхідність видалення зуба все ж виникає, то можна провести таку операцію з обов'язковим урахуванням того, що Ви вагітні.

Існують більш складні хірургічні маніпуляції, наприклад, видалення зубів мудрості («зуби-вісімки»). Після видалення такого зуба бувають ускладнення внаслідок анатомічних особливостей - на другу або на третю добу після операції може піднятися температура. Для звичайної людини - це нормальна реакція організму, а ось для вагітної жінки такі події, м'яко кажучи, небажані. Тому, якщо у Вас у запасі є кілька місяців, з такими операціями краще почекати. Але це рішення необхідно прийняти разом зі стоматологом!

Пам'ятка

  • Обов'язково пам'ятайте, що в будь-якій клініці, навіть тій, що спеціалізується саме на стоматології вагітних, потрібно повідомити лікаря про свій стан і термін вагітності! А він, своєю чергою, проведе всі необхідні маніпуляції без будь-якої шкоди як для Вас, так і для дитини.
  • Якщо зуб треба терміново видаляти, то його краще видалити під час вагітності, ніж мати вогнище інфекції в організмі. Сучасні засоби анестезії дозволяють зробити це без шкоди для майбутньої дитини.